Strona wykorzystuje pliki cookies.Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

Wygoda, wysoka jakość oraz świetny wygląd

Data dodania: Kategoria:

Chcesz aby Twoje dziecko wyglądało stylowo? Poznaj zasadę 3x W!

Po pierwsze wygoda

W okresie rozwoju dziecka niezwykle istotne jest poczucie bezpieczeństwa, dobre samopoczucie oraz swoboda. Wszystkie potrzeby zapewniają im rodzice i najbliższe otoczenie. Dlatego wybierając ubrania dla naszego malucha, powinniśmy pamiętać o tym jak energiczne potrafi być ono na co dzień.

Dokonując zakupu często kierujemy się modą, ale także nieskrępowaniem ruchów i komfortem dziecka. Nasze projekty uwzględniają również wygodę rodzica podczas ubierania pociechy.

Po drugie wysoka jakość

Posiadamy dzieci, zatem doskonale wiemy czym kierować się w trakcie pracy. Oczami wyobraźni widzimy maluchy biegające w błocie, wspinające się po drzewach czy zwyczajnie śpiące. Właśnie dlatego podczas projektowania kładziemy duży nacisk na aspekt praktyczny.

Do produkcji używamy wysokogatunkowych dzianin bawełnianych, które pozwalają skórze oddychać, oraz są miłe i delikatne w dotyku.

Po trzecie świetny wygląd

W trakcie wyboru ubranek dla dzieci, oprócz wygody czy jakości, bardzo ważna jest strona wizualna. Estetyka ubranka jest często decydującym kryterium. Nasi projektanci dbają o to, aby dzieci w ubraniach marki Pettino wyglądały słodko i przeuroczo.