Strona wykorzystuje pliki cookies.Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

Produkty wolne od substancji niebezpiecznych

Data dodania: Kategoria:

Produkty wolne od substancji niebezpiecznych

Co mówi o nas certyfikat OEKO-TEX?

W naszej pracy kierujemy się szczęściem oraz zdrowiem dzieci i ich rodziców. Potwierdzamy to wykonując dokładnie codzienne obowiązki. Szyjemy oraz sprzedajemy kolejne partie modnych kolekcji ubranek dziecięcych. Zależy nam na zadowoleniu klientów oraz ich pochlebnej opinii. A na to należy sobie zapracować! Dlatego do produkcji ubranek wykorzystujemy jedynie materiały posiadające certyfikat renomowanej, międzynarodowej organizacji OEKO-TEX.

Jest to symbol bezpiecznego w 100% produktu. Znak ten daje klientowi gwarancję, że wyrób został przebadany pod kątem wielu kryteriów istotnych dla zdrowia. Ubranka dziecięce powinny być szczególnie delikatne, miłe w dotyku i nie wywołujące podrażnień. Bardzo istotne jest także wyeliminowanie ryzyka wystąpienia alergii czy uczulenia.

Gwarantowana jakość

Certyfikat OEKO-TEX informuje, że produkty włókiennicze są wolne od substancji szkodliwych w stężeniach, które mają negatywny wpływ na stan zdrowia człowieka m.in.: pestycydów, chlorofenoli, formaldehydu, barwników alergizujących, zabronionych barwników azowych i wszelakich metali ciężkich.

Wybierając materiały z certyfikatem wykazaliśmy, że nasze tekstylia są godne zaufania. Biorąc pod uwagę fakt, że odbiorcą naszych produktów są dzieci – dzianiny są zawsze rygorystycznie badane przez dziewiarnię.

Jako profesjonalna firma dbamy o to, aby nasi dostawcy posiadali odpowiednie certyfikaty na wszelkiego rodzaju dodatki.

Kupując towar oznaczony tym znakiem możesz spać spokojnie, bez obaw o szkodliwy wpływ odzieży na zdrowie Twojego dziecka!