Strona wykorzystuje pliki cookies.Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

Nasze produkty są bezpieczne dla dziecka

Data dodania: Kategoria:

Produkty bezpieczne dla dziecka

Co powinna nosić nasza pociecha?

Dla każdego rodzica zdrowie i bezpieczeństwo dziecka jest najważniejsze. Dbamy o to na każdym kroku, przez całą dobę. Wybierając odpowiednią dietę, produkty spożywcze, zabawki, a także odzież – zapewniamy maluchom komfort oraz wspieramy ich właściwy rozwój.

Na wieszakach roi się od kolorowych i uroczych ubranek. Czy wiemy jednak na co szczególnie zwracać uwagę wypełniając szafę dziecka?

Pragniemy, aby nasze dzieci rosły zdrowo, a jednocześnie przy tym wyglądały zjawiskowo! Szczególnie kobiety przywiązują dużą wagę do wyglądu swoich najukochańszych. Nowoczesne mamy skupiają się nie tylko na modzie, ale także na materiałach, z których zostały wykonane ubranka. Dokonując zakupu chcą mieć pewność, że spełniają one najwyższe standardy. Tego rodzaju informacje nie są jednak zawsze łatwo dostępne!

Zdrowie i wygoda na medal

Chcemy ułatwić naszym klientom zakupy, dlatego informujemy, że produkty firmy Pettino posiadają certyfikat „Bezpieczny dla dziecka”. Potwierdza on wysoką jakość ubrań!

Podczas procesu certyfikacji wykazaliśmy, że skład surowcowy naszych wyrobów jest odpowiedni dla określonego przeznaczenia i wieku dziecka. Ponadto nie zawierają substancji chemicznych, uznanych za szkodliwe. Nasze działania są podparte troską o wszystkich milusińskich.

Nie ma piękniejszego widoku jak radosne, śmiejące się w głos dziecko!