Strona wykorzystuje pliki cookies.Nie pokazuj tego komunikatu ponownie ×

Firma

Doświadczenie i Pasja

 

Jesteśmy producentem najwyższej jakości odzieży dziecięcej. Produkujemy ubranka w rozmiarach od 56 do 152. Nasza Firma sukcesywnie zyskuje nowych klientów zarówno w Polsce, jak i poza granicami kraju. Ubranka dziecięce szyte są z najlepszej jakości dzianin i tkanin posiadających odpowiednie certyfikaty.

 

 

Firma posiada własną szwalnię, która wyposażona jest w nowoczesny park maszynowy. Dzięki temu produkowana przez nas odzież dziecięca jest dopracowana w najdrobniejszych detalach. Jesteśmy przekonani, że pełen nadzór nad każdym etapem projektowania oraz produkcji ma kluczowy wpływ na finalną jakość naszych produktów. Wszystkie nasze produkty pochodzą z Polski. Wspieranie lokalnego patriotyzmu niesie korzyści zarówno dla naszych klientów jak i pracowników.

 

 

Za każdym razem, gdy tworzymy nową kolekcję, staramy się wprowadzić coś świeżego i nowego. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi projektanci byli na bieżąco z aktualnie panującymi trendami. Wszystkie nasze projekty tworzone są z myślą o osobach najbliższych naszemu sercu - dzieciom.